KONST / Litografier / Färglitografi 12837086
nr 1283 7086
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/99, Tjur. Motivet: 74x54 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:17:05
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
3.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
21 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström